Лазерна косметологія
Лазерне шліфування СО2
Суть процедури полягає в тому, що верхні шари епідермісу, які містять замалу кількість води, під дією лазеру "випаровуються". Так зване "випаровування" здійснюється першою частиною імпульсу, під час якої за короткий час вивільняється велика кількість енергії. А після цього стимулюється вироблення нового колагену та поступово виникає ефект "стягування" шкіри
Лазерне шліфування рубців (1кв.см)
Процедура сприяє розгладженню рубців чи шрамів, вирівнюванню кольору дефекту (відтінок зрівнюється із загальним тоном шкіри), відбувається поліпшення чутливості в місці локалізації шраму та підвищення еластичності шкіри в місці рубця.
550 грн.
Лазерне шліфування рубців (10 кв.см)
Процедура сприяє розгладженню рубців чи шрамів, вирівнюванню кольору дефекту (відтінок зрівнюється із загальним тоном шкіри), відбувається поліпшення чутливості в місці локалізації шраму та підвищення еластичності шкіри в місці рубця.
2 450 грн.
Лазерне шліфування розтяжок (стрії) (10 кв.см)
Процедура стимулює мікроциркуляцію в тканинах і синтез білків епідермісу, що призводить до розсмоктування фіброзних волокон і зникнення стрій.
2 500 грн.
Фракційне лазерне шліфування СО2
Дозволяє видалити дрібні косметичні дефекти шкіри, а також усунути більш серйозні недоліки: зморшки, колоїдні рубці та шрами постакне. Її можна застосовувати навіть на ділянках з чутливою шкірою. Крім того, лазерне фракційне шліфування обличчя дозволяє досягти загального омолодження шкіри в зоні навколо очей, шиї та декольте; усунути зморшки, вікову пігментацію, веснянки, видалити залишки перманентного татуажу.
Повіки - 4 550 грн.
Все обличчя - 8 900 грн.
Все обличчя + повіки 11 800 грн.
Лазерне видалення новоутворень
Безпечний та один із найефективніших способів позбавить шкіру від бородавок, папілом та інших небажаних утворень, які можуть приносити дискомфорт та порушувати естетичність зовнішнього вигляду обличчя або тіла.
Лазерне видалення судин (до 1кв.см)
Промінь лазера, що потрапляє на шкіру з розширеними капілярами, просочується в кровоносну судину та активно поглинається гемоглобіном. Це провокує вироблення теплової енергії, через що кров швидко згортається в капілярі. За рахунок цього відбувається процес так званого «запаювання». Судина склеюється і в неї перестає надходити кров. Завдяки цьому через якийсь час утворення повністю зникає.
Процедура дозволяє позбутися судинних зірочок, венозних сіток та судин, які викликають фізичний чи психологічний дискомфорт.
350 грн.
Видалення папіломи
Папіломи - це доброякісні новоутворення, які виникають на шкірі або слизових оболонках. Причиною появи папілом є папіломавірус людини, який передається контактним шляхом. Проте інфікування не обов’язково одразу призводить до появи папілом, вірус може багато років перебувати в організмі людини і ніяк себе не проявляти.
Процедура дозволяє позбутися папілом, які викликають фізичний та "естетичний" дискомфорт.
до 5 мм (1шт.) - 300 грн.
до 10 мм (1шт.) - 380 грн.
Видалення папіломи (параорбітальная зона)
Лазерне видалення папілом в зоні навколо очей.
до 5 мм - 600 грн.
до 10 мм - 1 200 грн.
Видалення папіломи діаметром до 5 мм (інтимна зона)
Лазерне видалення папілом в інтимній зоні.
350 грн.
Видалення 10 папілом діаметром до 10 мм 
Лазерне видалення одразу 10 папілом.
3 300 грн.
Видалення епідермального невуса (бородавчатий невус) 
Епідермальний невус — це вада розвитку шкіри, якабільш відома як бородавка, родинка. Якщо невус розвивається з елементів епідермісу (верхній поверхні шкіри), то його відносять до різновиду епідермальних. Епідермальні невуси є практично у кожної людини. У більшості випадків, родимки бувають вродженими, але іноді вони утворюються протягом життя.
Процедура дозволяє позбутися невусів, які викликають фізичний та "естетичний" дискомфорт.
до 5 мм (1шт.)  - 630 грн.
до 10 мм (1шт.)1 100 грн.
до 50 мм (1шт.) 3 800 грн.
Видалення невуса сальних залоз Ядассона
Невус сальних залоз (Ядассона)  - це вроджена паталогія, має вигляд відносно дрібних, чітко окреслених бляшок, вонибувають овальні або лінійні, жовто-оранжеві, що підносяться над поверхнею шкіри.
Процедура дозволяє позбутися невусів, які викликають фізичний та "естетичний" дискомфорт.
до 5 мм (1шт.)580 грн.
до 10 мм (1шт.)1 100 грн.
до 20 мм (1шт.) 2 600 грн.
Наші контакти:
0 800 212 123
044 363 17 14
095 150 20 20
Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, б.1В
Made on
Tilda