Масаж
Загальний класичний масаж
Попереджує розвиток хвороб опорно-рухового апарату та допомагає їх усунути, сприяє зниженню ваги, нормалізує роботу нервової системи, покращує якість сну, запускає обмінні процеси організму, підвищує тонус шкіри та м'язів, сприяє зміцненню всього тіла, після посилених тренувань - виводить молочну кислоту, яка накопичується в м'язах, позбавлення від головного болю (зокрема мігрені).
90 хвилин - 850 грн
60 хвилин - 650 грн
Спортивний масаж
Прискорює відновлення м'язів після тренувань, зменшує втому, готує організм до змаганнь та тренувань, допомагає завжди залишатися в формі, покращує кровообіг і підвищує витривалість.
650 грн
*тривалість 60 хв.
Загальний антицелютний масаж
Відновлює мікроциркуляцію рідин (крові і лімфи) саме в гіпертрофованих тканинах, сприяє розпушуванню жирового шару, зменшення розмірів капсул і вирівнюванню шкіри, сприяє знищенню целюліту та апельсинової кірки.
740 грн
*тривалість 60 хв.
Антицелюлітний масаж  (1 зона - живіт / стегна і сідниці / руки)
Локально відновлює мікроциркуляцію рідин (крові і лімфи) саме в гіпертрофованих тканинах, сприяє розпушуванню жирового шару, зменшення розмірів капсул і вирівнюванню шкіри, сприяє знищенню целюліту та апельсинової кірки.
350 грн
*тривалість 30 хв.
Загальний медовий масаж
Має подвійну користь, адже поєднує в собі цілющу силу меду та масажний вплив в одній процедурі, одразу включається в процеси обміну і, внаслідок цього, впливати на весь організм в цілому, має антицелюлітну та живильну дію.
850 грн
*тривалість 60 хв.
Медовий масаж живота
Має подвійну користь, адже поєднує в собі цілющу силу меду та масажний вплив в одній процедурі, прискорює процеси обміну, має антицелюлітну та живильну дію.
350 грн
*тривалість 30 хв.
Медовий масаж стегон і сідниць
Має подвійну користь, адже поєднує в собі цілющу силу меду та масажний вплив в одній процедурі, прискорює процеси обміну, має антицелюлітну та живильну дію.
550 грн
*тривалість 45 хв.
Масаж спини
Спрямований на відновлення нормального функціонування м’язової системи і правильної роботи суглобів спини, сприяє кращому кровообігу в тканинах біля хребта і сприяє відновленню пошкоджених тканин.
450 грн
*тривалість 45 хв.
Масаж шийно-комірцевої зони
Знімає м'язово-тонічний синдром комірцевої області, стимулює функціональні можливості м'язових волокон комірцевої області, покращує еластичність, збудливість і розтяжність м'язових волокон, покращує поставу, нормалізує роботу органів дихання, покращує кровопостачання, тим самим насичуючи мозок киснем, а також усуває головний біль, нормалізує загальне самопочуття і підвищує працездатність.
300 грн
*тривалість 20 хв.
Масаж голови
Позбавить від головного болю, болю в шиї, плечах, покращить стан шкіри голови, прискорить ріст волосся та допоможе позбавитися від лупи, позбавить від хронічної втоми та поверне працездатність.
200 грн
*тривалість 30 хв.
Масаж грудного відділу
Дозволяє в короткі терміни зменшити болі в області поразки, поліпшити крово- і лімфоток, зняти напругу і спазми м'язів, збільшити їх силу, що стане хорошою профілактикою зміщення хребців.
250 грн
*тривалість 20 хв.
Масаж рук
Може повернути працездатність м’язам рук після виснажливих фізичних навантажень, зміцнити зв’язки, судини і суглоби, швидше зникають наслідки травм (набряки, поламані кістки і пошкоджені м’які тканини).
200 грн
*тривалість 20 хв.
Масаж ніг

Впливає на всю опорно-рухову систему, сприяє правильній поставі, знижує ризик остеохондрозу, покращує сон, зняти втому, активує імунну систему, покращує кровообіг у нижніх кінцівках, а разом з тим і в усьому організмі.

350 грн
*тривалість 30 хв.
Масаж стоп
Знімає втому після трудового дня, попереджає розвиток патологічних змін, незамінний після травм або оперативного втручання, лікує артроз і артрити, плоскостопість і деформацію стоп.
200 грн
*тривалість 10-15 хв.
Дитячий загальний масаж
Зміцнюється серцево-судинна система, розвивається рухливість дитини, поліпшується травлення, зміцнюються м'язи, сприятливо діє на нервову систему, поліпшується психоемоційний стан.
300 грн
*тривалість 30 хв.
Дитячий масаж кінцівок
Попереджає розвиток патологічних змін, розвивається рухливість дитини, зміцнюються м'язи, лікує плоскостопість, сприяє правильній поставі.
200 грн
*тривалість 30 хв.
Дитячий масаж спини
Зміцнюється серцево-судинна система, розвивається рухливість дитини, зміцнюються м'язи, сприятливо діє на нервову систему, сприяє кращому кровообігу в тканинах біля хребта, сприяє правильній роботі опорно-рухового апарату.
200 грн
*тривалість 30 хв.
Заняття з фізіотерапевтом
Індивідуально підібрані вправи з фізіотерапії для покращення роботи опорно-рухового апарату, для лікування проблем опорно-рухового апарату та ін.
300 грн
*тривалість 30-60 хв.
Рефлексотерапія
Вона ж голковколювання - це стимуляція акупунктурних (біологічно активних) точок на тілі за допомогою тоненьких голок.
Велика кількість досліджень показали, що рефлексотерапія є надійним та безпечним способом лікування як захворювань опорно-рухового апарату, так і багатьох інших захворювань.
300 грн
*тривалість 20 хв.
* При оплаті курсу масажа від 10 сеансів діє знижка від 10%
Наші контакти:
0 800 212 123
044 363 17 14
095 150 20 20
Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, б.1В
Made on
Tilda